1ARC AUDIO Kable Zasilające

1arc-www-productscord-3-copy-2

W gamie produktów 1ARC dostępne są również wysokiej jakości kable zasilające przeznaczone do użytkowania nie tylko z przedwzmacniaczem 1Arc ale również z innymi urządzeniami zestawów audio. Nasza propozycja to wysokiej jakości przewód zasilający konfekcjonowany wtykami w kooperacji z Japońską marką Jet (producent i dostawca cenionych wtyczek OYADE)! Połączenie to nie jest przypadkowe. Powstało po ponad trzech latach badań i testów praktycznych przeprowadzonych z zastosowaniem szerokiej selekcji wzmacniaczy tranzystorowych, lampowych, monofonicznych końcówek mocy a także cyfrowych źródeł dźwięku.

CORD GOLD 2

cord-31arc-cables
1Arc Gold to propozycja dla audiofili poszukujących w brzmieniu przede wszystkim analogowej miękkości, ciepłego brzmienia w średnicy oraz perlistego i czystego wysokiego tonu. 1Arc Gold to kabel przeznaczony dla osób ceniących przede wszystkim naturalne brzmienia nagrań klasycznych i jazzowych oraz pragnących nadać analogowy szlif źródłom cyfrowym. Kabel stworzony z myślą o zasilaniu przedwzmacniacza 1Arc, przedwzmacniaczy innych producentów, cyfrowych źródeł sygnału oraz wzmacniaczy lampowych.

CORD COPPER 2

cord-21arc-cables
1Arc Copper został stworzony jako główne siły wsparcia wymagających systemów audio. Kabel dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i połączeniu bardzo nisko pojemnościowego kabla i najwyższej klasy wtyczek miedzianych daje bardzo mocny i czysty przekaz prądu do urządzeń. Jego głównymi atutami są bardzo równe i transparentne brzmienie we wszystkich pasmach oraz brak przerysowań i ostrych zakończeń tonów. Znakomity dla wszystkich tych, którzy cenią sobie moc dobrego Rocka oraz czytelny wokal. Kabel przeznaczony do zasilania wzmacniaczy i końcówek mocy, przedwzmacniaczy 1 ARC innych producentów, cyfrowych i analogowych źródeł sygnału oraz wzmacniaczy lampowych.

CORD RHOD 2

cord-11arc-cables

1Arc Rhodium to najbardziej bezkompromisowy i najostrzejszy kabel z rodziny 1Arc. Jest drapieżny, ostry i wściekle dobry. Bezlitosny i bezkompromisowy w dostarczaniu prądu i brzmieniu. Jeśli szukasz szczegółów, głębi i punktowości to kabel do Twojego systemu. Wszystkie dźwięki stają się idealnie rozpoczęte i zakończone, wysoki ton tnie szkło a bas jest tak ściśle kontrolowany. Perfekcyjny do zestawów grających przede wszystkim Rocka, Metal i potężną elektronikę. Kabel przeznaczony do zasilania przedwzmacniacza 1Arc, przedwzmacniaczy innych producentów, analogowych źródeł sygnału oraz wzmacniaczy cyfrowych.