1ARC AUDIO Akcesoria Gramofonowe

1arc-www-productscord-3-copy-3

W gamie produktów 1ARC dostępne są również wysokiej jakości akcesoria przeznaczone do użytkowania nie tylko z przedwzmacniaczem 1ARC ale również z innymi urządzeniami zestawów audio.

Carbon Fibre HQ Brush

1arc-www-productscord-1-copy

Carbon Fibre HQ Brush szczotka do czyszczenia płyt winylowych. Dzięki karbonowemu włosiu szczotka bardzo skutecznie usuwa ładunki statyczne z płyty winylowej oraz  czyści z kurzu i osadu. Szczotka charakteryzuje się wysoką odpornością na długotrwałe użytkowanie. Rękojeść – imitacja drewna w naturalnym kolorze.

1ARC Carbonn

1arc-www-productscord-2-copy

1ARC szczoteczka karbonowa do czyszczenia igły. Specjalna szczoteczka z włókien węglowych służąca do oczyszczania igły gramofonowej z kurzu i brudu. Szczoteczka posiada gęste włosie o odpowiedniej sztywności i właściwościach antystatycznych.

1ARC Super Extatic

1arc-www-productscord-1-copy

1ARC Super Extatic szczotka karbonowa do czyszczenia płyty winylowej. Specjalna szczoteczka z włókien węglowych z aksamitną wkładką pomiędzy grzebieniami włosi karbonowych służąca do oczyszczania płyty  gramofonowej z kurzu i brudu. Szczoteczka odprowadza ładunki elektrostatyczne, natomiast aksamitna wkładka zbiera kurz oraz inne zanieczyszczenia z powierzchni płyty.

1ARC Koperty

1arc-www-productscord-1-copy-2

Antystatyczne koperty / koszulki na winyle 10 szt. Antystatyczne koperty firmy 1 ARC AUDIO zapewnią twoim winylom właściwą ochronę przed kurzem i brudem. Wykonane na specjalne zamówienie naszej firmy z wysokiej jakosci papieru niepylącego oraz folii niewelującej ładunki elektrostatyczne. Opakowanie zawiera 10 sztuk kopert. Koperty Idealnie nadają sie do przechowywania płyt umytych w myjkach ręcznych jak i automatycznych.